АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-09-05

Автомобіль SKODA з підробленим свідоцтвом та «чужим» номерним знаком виявили співробітники Уманського Територіального сервісного центру МВС 7142

Другого вересня до Уманського Територіального сервісного центру МВС 7142 звернувся 51-річний мешканець смт Верхнячка, Христинівського району, Черкаської області, з приводу перереєстрації автомобіля «SKODA FELICIA», який ним був придбаний на підставі довіреності.

Під час перевірки відомостей про транспортний засіб за інформаційними базами даних МВС адміністратором сервісного центру та фахівцем експертної служби НДЕКЦ з`ясувалося, що пред`явлене власником свідоцтво про реєстрацію ТЗ органами МВС не видавалося та має явні ознаки підробки, а номерний знак, взагалі, належить іншому автомобілю. В інформаційних базах органів внутрішніх справ цей автомобіль не зареєстрований, а інформація про його розмитнення - відсутня.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Уманського відділу поліції ГУНП, яка задокументувала даний факт, вилучила автомобіль та фальшиві реєстраційні документи на нього на майданчик тимчасового утримання ТЗ.
За даним фактом проводиться перевірка.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти