АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-08-22

Наповнення місцевих бюджетів – запорука благополуччя населення

Не секрет, що розвиток економіки країни як і всіх її галузей, напряму залежить від наявності коштів в місцевих бюджетах. Якщо вони є - то економіка міст і сіл розвивається, а добробут її громадян поліпшується.

Наповненням бюджетів в нашій державі займаються всі суб`єкти господарської діяльності. Не виключенням є і сервісні центри МВС.
Регіональний сервісний центр МВС в Черкаській області інформує населення про перерахування до місцевого бюджету коштів, сплачених громадянами за реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку транспортних засобів, видачу посвідчень водія та інші послуги, що надаються сервісними центрами МВС.

У першому півріччі 2016 року від Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області до місцевих бюджетів області надійшло майже чотири мільйони гривень (3 746 515 грн.).
При цьому із суми, вказаної вище, найбільша частка поступила на рахунок Управління казначейства у місті Черкаси – майже два мільйони гривень.

Відповідне наповнення бюджету в Уманському районі склало майже один мільйон гривень, у Звенигородському районі – 373 466 гривень, в Корсунь- Шевченківському районі – 276 113 гривень, в Золотоніському районі більше 400 тисяч гривень.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти