АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-08-11

В Територіальних сервісних центрах МВС Черкаської області розпочали процедуру оформлення електронних договорів купівлі-продажу ТЗ

Пріоритетом реформи сервісних центрів МВС є спрощення адміністративних послуг та їх децентралізація, якісні кадри та сервіс, впровадження сучасних технологій, внаслідок чого клієнт зможе отримати необхідні послуги за простою та зрозумілою схемою.
З цією метою в Територіальних сервісних центрах МВС Черкаської області розпочали процедуру оформлення електронних договорів купівлі-продажу транспортних засобів. Тепер клієнтам сервісних центрів області вже не потрібно заповнювати кілька паперових примірників договору купівлі-продажу від руки, за них це зроблять сучасні технології.

«Продовжуємо відходити від практики надмірної бюрократизації процесів переоформлення транспорту. Зокрема, відтепер, договорів купівлі-продажу, які люди повинні були заповнювати у трьох примірниках від руки, не буде. Їх перенесли в електронну форму. Такі побажання ми часто чули як від клієнтів, так і від працівників сервісних центрів. І ось Головний сервісний центр оголосив про таке нововведення. Впродовж останніх тижнів ми почали оформляти електронні договори купівлі-продажу. Тепер перелік документів для людей, які бажають перереєструвати автівку, зменшився, а сам процес переоформлення пришвидшився», – прокоментував нововведення в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області Володимир Андрущенко.

Алгоритм оформлення такого електронного договору дуже простий. Покупець та продавець автомобіля звертаються до ТСЦ МВС і подають свої паспорти та свідоцтва про реєстрацію автомобіля. Необхідні персональні дані адміністратори Територіальних сервісних центрів вводять у систему, яка і заповнює електронний договір, після чого клієнти його лише перевіряють.

«Це нововведення дає можливість скоротити час на переоформлення, адже основною перевагою є те, що люди не заповнюють договори вручну. Раніше багато хто потребував при цьому професійної консультації, багато хто робив помилки, а тепер весь процес автоматизовано», – розповів адміністратор ТСЦ 7141 Віктор Гавега».
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти