АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-08-09

В Регіональному сервісному центрі МВС Черкаської області відбулася робоча нарада з керівниками ТСЦ та відповідальними особами за проведення екзаменаційної та реєстраційної діяльності

8 серпня в Черкаському Регіональному сервісному центрі МВС 7140, під керівництвом в.о. директора РСЦ Володимира Андрущенка відбулася робоча нарада з керівниками Територіальних сервісних центрів Черкащини та відповідальними особами за проведення екзаменаційної та реєстраційної роботи.

В своєму вступному слові Володимир Михайлович акцентував увагу присутніх на вимогах протокольного рішення селекторної наради Головного сервісного центру МВС, яка відбулася 04.08.2016 року. Зокрема, на суворому дотриманні всіма працівниками сервісних центрів вимог антикорупційного законодавства, якісному обслуговуванні громадян, відкритості та готовності всебічної допомоги відвідувачам.

Начальник відділу ОРЕР Микола Зубенко, наголосив присутнім, що основним критерієм професіоналізму працівників сервісних центрів МВС та автошкіл має залишатися якісне та своєчасне надання послуг громадянам та поінформував присутніх про вимоги законодавства щодо акредитації навчальних закладів та екзаменаційної діяльності ТСЦ області.

Головний спеціаліст ВОРЕР РСЦ Сергій Онищенко поінформував працівників ТСЦ про зміни до Постанови № 1200 «Про затвердження порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери» зі змінами від 13.07.2016 щодо порядку оформлення договорів купівлі-продажу.

В ході наради присутні обговорили також ряд питань пов`язаних з фінансовою та дисциплінарною політикою сервісних центрів МВС та ознайомилися з вимогами, щодо перевірки та оформлення документів про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.

Під час наради були також намічені конкретні напрямки подальшої роботи Територіальних сервісних центрів Черкащини, основна мета якої – якісна і доступна правова допомога населенню.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти