АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-08-08

В Золотоніському ТСЦ 7145 знову виявили автомобіль, який перебував у розшуку


05 серпня 2016 року до Територіального сервісного центру МВС №7145, міста Золотоноша, звернувся житель села Антипівка, Золотоніського району з питання перереєстрації автомобіля ВАЗ-2112. При перевірці працівниками ТСЦ реєстраційних даних вказаного автомобіля за Єдиним державним реєстром МВС було встановлено, що даний транспортний засіб розшукується Державною виконавчою службою міста Черкаси.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Золотоніського відділу поліції ГУПН в Черкаській області, яка задокументувала даний факт та вилучила автомобіль і реєстраційні документи на нього на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів.
За даними фактами проводиться перевірка.

Шановні громадяни, працівники Регіонального сервісного центру в черговий раз просять Вас перед купівлею автотранспортного засобу звертатися за консультацією до фахівців ТСЦ та експертної служби МВС та перевіряти обрану вами автівку за Єдиним державним реєстром МВС та автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби, з метою звірення ідентифікаційних номерів та їх складових частин з номерами зазначеними в реєстраційних документах.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти