АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-08-01

В Територіальному сервісному центрі МВС 7145 виявили черговий автомобіль з перебитим номером кузова

Працівники територіальних сервісних центрів МВС при проведенні реєстраційних операцій не рідко виявляють факти підроблених документів та перебитих номерів кузова автомобілів. Один з таких випадків нещодавно стався і у Золотоноші.

До Територіального сервісного центру МВС №7145, що в місті Золотоноша, звернувся місцевий житель з заявою про перереєстрацію, за дорученням, на своє ім`я автомобіля марки ВАЗ-21093.
В ході проведення даної операції, працівники ТСЦ 7145, спільно з фахівцями експертної служби МВС, виявили, що в номері кузова «ВАЗу» одна із цифр нанесена не заводським шляхом, тобто цифра «3» змінена шляхом перебиття на цифру «5».

Слідчо-оперативна група Золотоніського відділу поліції, яка прибула за викликом, задокументувала даний факт. Автомобіль та документи на нього вилучено та доставлено на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів. Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Шановні автовласники! Працівники сервісних центрів МВС Черкаської області, в черговий раз звертаються до всіх, хто вирішив здійснити таку недешеву покупку, як автомобіль – бути пильними і обачними!
Перед тим як віддати свої кошти за автівку проконсультуйтеся з фахівцями та покажіть її експертам МВС».
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти