АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-07-13

В ТСЦ 7141 виявили FORD SIERRA з перебитим номером кузова


Працівники Територіального сервісного центру МВС 7141, що у місті Черкаси разом з фахівцями експертної служби МВС виявили автомобіль з перебитим номером кузова.
Сьогодні, 13 липня, до ТСЦ 7141 РСЦ МВС в Черкаській області звернувся місцевий житель, власник автомобіля FORD SIERRA 1985 року випуску, з проханням перереєструвати його автомобіль згідно договору купівлі-продажу на нового власника.

Працівники сервісного центру розпочали операцію переоформлення ТЗ, однак під час дослідження автомобіля експертами Черкаського НДЕКЦ МВС України було встановлено, що номер кузова даного автомобіля не відповідає шрифту знаків, які використовуються заводом виробником на аналогічних транспортних засобах. А під час більш детального огляду також виявилося що номер кузова автомобіля FORD SIERRA закріплено на номерній панелі кустарно. Тож, машину та її власника затримано до встановлення всіх обставин. Матеріали зареєстровано в журнал єдиного обліку надходження повідомлень. По даному випадку проводиться перевірка працівниками поліції.

В Регіональному сервісному центрі МВС в Черкаській області попереджають громадян бути обачними під час купівлі транспортних засобів. У разі виникнення будь-яких сумнівів, рекомендуємо звертатись до Територіальних сервісних центрів МВС та фахівців експертної служби МВС області.

Пам`ятайте, підробка ідентифікаційних номерів транспортного засобу це кримінальний злочин, за який можна поплатитися обмеженням волі.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти