АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-07-11

Достовірну історію кожного автомобіля незабаром можна буде дізнатися з Інтернету


З такою ініціативою виступив в.о. директора Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій під час телемарафону «Україна понад усе». За словами керівника ГСЦ МВС, відомством планується створити аналог американської системи Carfax - це, коли кожен громадянин зможе дізнатися «історію життя» автомобіля, який його зацікавив, не виходячи з дому.
«Хочемо доопрацювати послуги і створити для вільного доступу громадян аналог відомого американського Carfax, де вказана історія автомобіля. Тож, в найближчому майбутньому людина зможе, не виходячи з дому, в режимі он-лайн побачити всю історію транспортного засобу, тобто їй не доведеться їхати оглядати машину на майданчик або станцію діагностики. Всю інформацію про те, коли автівка заїхала, який пробіг на території України, скільки у неї було техоглядів та власників і чи були дорожньо-транспортні пригоди, вона отримає, сидячи перед екраном свого гаджета», - розповів Владислав Криклій.

Однак, якщо автомобіль не обслуговувався на офіційних станціях ТО, то і отримати інформацію про реальний пробіг та кількість пройдених техоглядів буде неможливо. Проте, і ця інформація дасть можливість відсівати велику кількість «неякісних» оголошень та викривати продавця, який говорить неправду.

У Міністерстві внутрішніх справ вважають, що, скориставшись подібною послугою, покупець вживаного автомобіля заощадить час і гроші, особливо з урахуванням великої кількості перекупників, які часто лише поверхово прикрашають стан транспортного засобу, не даючи покупцю реальної інформації про технічний стан обраного автомобіля.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти