АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-07-06

Покупець залишився і без грошей і без «Сенса»


Придбавши ЗАЗ SENS за генеральним дорученням черговий автолюбитель залишився і без грошей і без транспортного засобу.
П`ятого липня 2016 року до Територіального сервісного центру МВС 7145, що в місті Золотоноша, звернувся місцевий житель для постановки на облік автомобіля ЗАЗ SENS, якого він придбав за генеральним дорученням в місті Корсунь-Шевченківський.

Однак в даній операції йому було відмовлено, оскільки під час огляду автівки працівниками ТСЦ 7145 та перевірки його за наявними базами МВС було встановлено, що вказаний автомобіль перебуває в розшуку з 12.01.2016 року Шевченківським управлінням поліції ГУНП міста Київ.
За даним фактом працівниками ТСЦ було викликано слідчо-оперативну групу Золотоніського відділу поліції та доставлено автівку на майданчик тимчасового зберігання.

Працівники Регіонального сервісного центру МВС вкотре звертаються до всіх автовласників з проханням: купуючи транспортний засіб – звертайтеся до працівників сервісних центрів МВС та фахівців експертної служби МВС для його огляду або експертного дослідження, з метою звірення ідентифікаційних номерів їх складових частин з номерами та перевірки ТЗ за Єдиним державним реєстром МВС та автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби.

Запам’ятайте, що особа, яка продає Вам транспортний засіб і завідомо знає про його «гріхи», ніколи не погодиться надати його на експертизу, щоб не бути викритим в правопорушенні.

Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти