АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-06-29

Сьогодні, 29 червня, в Регіональному сервісному центрі МВС в Черкаській області відбувся черговий конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

Нагадаємо,24 червня конкурс пройшов на заміщення вакантних посад завідувача сектору фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку - головного бухгалтера; завідувача сектору технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами; начальників Територіальних сервісних центрів МВС в Черкаської області, а також особового складу ТСЦ 7142 (міста Умань) та ТСЦ 7143 (міста Звенигородка).

Сьогодні, ж, конкурсна комісія прийняла іспити у конкурсантів ТСЦ 7144 (міста Корсунь-Шевченківський), ТСЦ 7145 (міста Золотоноші) та ТСЦ 7141 (міста Черкаси).
Як і минулого разу, кандидати на вакантні посади держслужбовців склали іспити у вигляді тестів, зі знання норм Конституції України, законів «Про державну службу», «Про засади запобігання протидії корупції», інших нормативних актів та пройшли співбесіду що стосувалася особливостей та специфікації їх функціональних повноважень.
Конкурс пройшов відкрито та прозоро. Серед 39 кандидатів, які приймали участь у конкурсі 8 не набрали прохідну кількість балів і не були допущені до співбесіди.

Очолював комісію заступник директора РСЦ МВС в Черкаській області Леонід Анатолійович Надгребельний. Як зазначив Леонід Анатолійович - визначення переможців відбуватиметься шляхом добору для зайняття вакантних посад кандидатами, які серед інших учасників конкурсу наберуть найбільшу кількість балів. Після оцінювання рівня знань кандидатів конкурсною комісією їм буде повідомлено про результати конкурсу, протягом 3 робочих днів, після, його завершення, відповідно до чинного законодавства України.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти