АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-06-24

В Регіональному сервісному центрі МВС пройшов конкурс за заміщення вакантних посад

24 червня 2016 року в Регіональному сервісному центрі МВС 7140, що в Черкаській області відбувся конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців, а саме: завідувача сектору фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку-головного бухгалтера; завідувача сектору технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами; начальників Територіальних сервісних центрів МВС.

Конкурсний відбір було проведено відповідно до вимог, визначених Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців. Претенденти склали іспит зі знання Конституції України, норм і змісту Законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції» та специфіки функціональних повноважень. Участь у конкурсі міг брати кожен громадянин України з вищою освітою, вільним володінням державної мови, досвідом роботи – у визначених законодавством випадках.
Для складання тестів було відведено годину. Під час проходження іспиту було зрозуміло, що переважна більшість кандидатів володіють ґрунтовними знаннями необхідними для подальшої роботи в органах державної влади. Взагалі у конкурсі приймало участь 29 осіб. На першому етапі проходження конкурсу п`ятеро претендентів не набрали прохідну кількість балів і не були допущені до подальших етапів конкурсу.

Після оцінювання рівня знань кандидатів конкурсною комісією їм буде повідомлено про результати конкурсу протягом 3 робочих днів після його завершення відповідно до чинного законодавства України.

Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти