АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-06-16

На Черкащині продовжують виявляти ТЗ, які мають ознаки підробок або незаконні втручання в ідентифікаційні номери складових частин


14 червня 2016 року до Територіального сервісного центру МВС, 7141 РСЦ МВС в Черкаській області для заміни анкетних даних на власний автомобіль марки Фольксваген Пассат, звернувся житель села Грушківки Кам`янського району, який переїхав на постійне місце проживання на Черкащину з окупованого Криму. В зв`язку з переїздом чоловік вирішив перереєструвати свій автомобіль уже за новим місцем проживання.

Власнику автомобіля було запропоновано пройти експертне дослідження, на яке він без вагань погодився. Під час огляду транспортного засобу працівниками ТСЦ та фахівцями експертної служби було встановлено, що в номерне позначення кузова Фольксваген Пассат внесені зміни, які проводилися, не в умовах заводу виробника.

Автомобіль затримано, матеріали зареєстровано в журналі єдиного обліку надходження повідомлень. За даним фактом працівниками ГУНП в Черкаській області розпочато перевірку.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти