АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-06-15

Подяка працівникам РСЦ за чуйність, уважність та професіоналізм

На адресу Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області минулого тижня надійшло кілька листів-подяк від громадян, які зверталися до РСЦ за наданням послуг.

Перший з них надійшов від сім`ї Веремієнків, донедавна жителів Криму, які переїжджають на постійне місце проживання до Черкас. Для цього сім`я придбала причіп до свого легкового автомобіля , і ним мала перевозити речі з окупованого півострова, і який необхідно було оперативно зареєструвати на власника ТЗ уже за новим місцем проживання.

Однак не всі документи на причіп торгівельною організацією були оформлені належним чином, що й унеможливлювало проведення швидкої реєстрації. Розуміючи складність ситуації, пенсіонери звернулися до працівників РСЦ, які надали їм відповідні роз’яснення, а найголовніше, допомогли протягом години зареєструвати причіп.

Також, за допомогою електронного листування, до РСЦ звернулася жителька Італії, яка раніше проживала в Черкасах. Питання стосувалося обміну водійського посвідчення у зв’язку зі зміною місця проживання та громадянства. Після з’ясування усіх обставин, працівники Регіонального сервісного центру надали жінці детальні роз’яснення щодо подальших дій для обміну посвідчення водія, виданого в Україні на італійське.

Приємно вражена оперативністю та якістю надання інформації, колишня черкащанка звернулася до керівника РСЦ зі словами подяки.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти