АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-06-13

Фахівці Територіального сервісного центру МВС 7141, що в місті Черкаси, виявили черговий автомобіль з підробленим номером кузова

08.06.2016 року до ТСЦ №7141, що в місті Черкаси, звернувся Богдан Р., житель села Зелевки Смілянського району, з метою постановки на облік автомобіля ВАЗ-2105, який він придбав по договору купівлі-продажу в Полтавській області.

Працівники сервісного центру перевірили автомобіль по наявним базам даних МВС. Надані документи, що надав продавець, також відповідали тим, що знаходяться в офіційному обігу. Тут би, як кажуть, і «вдарити по рукам» за здійснення вдалої угоди, та от експерти Черкаського НДЕКЦ не були такими оптимістичними...

В ході дослідження ідентифікаційних номерних позначень було встановлено, що номер кузова наданого автомобіля піддавався зміні, тобто був нанесений не в умовах заводу виробника.

Автомобіль та реєстраційні документи на нього вилучено та доставлено на майданчик тимчасового утримання Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Подію зареєстровано в журнал єдиного обліку надходження повідомлень.


Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти