АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-06-08

Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації транспортного засобу


Багатьох водіїв цікавить вартість збору на обов`язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації автомобіля. Сплата цього збору відбувається при першій державній реєстрації транспортного засобу в Україні, в Територіальних сервісних центрах МВС.

Об`єктом оподаткування є вартість автомобіля, визначена відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість.

Встановлено диференційовані ставки збору в залежності від вартості об’єкта:
3 відсотки - якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який визначений в законодавстві на 1 січня звітного року (227 370,00 грн. включно);
4 відсотки - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який визначений в законодавстві на 1 січня звітного року, та який не перевищує 290 таких розмірів (від 227 370,01 грн. до 399 620, 00 грн. включно);
5 відсотків - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який визначений в законодавстві на 1 січня звітного ( 399 620, 01 грн і більше.

Згідно Закону України про Державний бюджет України на 1 січня 2016 року − мінімальний прожитковий мінімум для працездатної особи складає 1378 гривень.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти