АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-05-27

Виїздний прийом громадян

26 травня 2016 року керівник Черкаського Регіонального сервісного центру МВС Володимир Михайлович Андрущенко провів особистий виїзний прийом громадян в приміщенні Територіального сервісного центру № 7142 міста Умань.

Сюди зранку прийшли люди, які не в змозі самостійно вирішити проблемні питання, а тому шукають допомоги в керівника РСЦ Черкаської області. Завдання Володимира Михайловича – вислухати кожного та надати кваліфіковану відповідь на всі запитання громадян, адже основне завдання системи сервісних центрів – зробити обслуговування людей комфортним та зручним.

Цього разу жителі регіону зверталися із питаннями, як особистого характеру, так і висловлювали думку інших автовласників. Не новою темою обговорення було страхування ТЗ, перетин на автомобільному транспорті кордону з АР Крим, особливості реєстрації причепа. А от волонтер з міста Умань звернувся з питанням щодо придбання техніки для волонтерського руху. Людей, які прийшли на особистий прийом, також турбували питання реєстрації транспортного засобу за сертифікатами відповідності, виданими різними суб’єктами господарювання.

Загалом захід був надзвичайно корисним, у чому впевнені як працівники сервісного центру, так і жителі регіону, які отримали вичерпні відповіді на проблемні питання від керівника РСЦ Черкаської області.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти