АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-05-17

В Регіональному сервісному центрі МВС в Черкаській області відбулася семінар-нарада з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства та надання якісних послуг населенню

16 травня за ініціативи в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області Володимира Андрущенка відбулася семінар-нарада з особовим складом Регіонального та Територіальних сервісних центрів МВС області. В актовій залі Черкаського художньо-технічного коледжу зібралися керівники та працівники Територіальних і структурних підрозділів РСЦ МВС в Черкаській області, щоб обговорити основні проблемні питання в роботі та ознайомити присутніх зі змінами та доповненнями до діючих нормативних актів, які регламентують діяльність сервісних центрів МВС.

На нараду також були запрошені фахівці Управління захисту економіки Національної поліції України та керівник Черкаської митниці.
В своєму вступному слові Володимир Андрущенко звернув увагу присутніх на те, що головними принципами організації роботи сервісних центрів МВС є боротьба з корупцією, відкритість, клієнтоорієнтованість, технологічність та ефективний менеджмент.

Заступник начальника відділу протидії корупції УЗЕ ДЗ НП України Петро Канівець розповів учасникам семінару про вимоги антикорупційного законодавства та відповідальність за допущення корупційних діянь, а заступник начальника відділу по боротьбі з митними правопорушеннями Черкаської митниці ДФС України Дмитро Дорофій про заходи із запобігання та протидії митним порушенням на автотранспорті.

В ході дискусії доповідачі відповіли на ряд запитань, що виникли у присутніх, та надали роз’яснення щодо практики застосування деяких найбільш актуальних положень антикорупційного та митного законодавства.

Також, на семінар-нараді виступили: завідуюча сектором кадрового забезпечення РСЦ Валентина Романовська, яка розповіла про основні вимоги закону України «Про державну службу», що вступив у дію з 1 травня поточного року;
завідувач сектором режимно-секретного та документального забезпечення Ірина Калайтан довела співробітникам РСЦ та ТСЦ вимоги інструкцій з діловодства;
начальник відділу ОРЕР РСЦ Микола Зубенко розповів про порядок підготовки документів для акредитації навчальних закладів та атестації спеціалістів та про інші питання що стосуються екзаменаційної роботи в РСЦ, а заступник начальника ВОРЕР Сергій Голуб про зміни та доповнення до нормативних документів, що стосуються реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.
Не залишилися поза увагою і проблемні питання, які виникають у керівників центрів під час надання послуг. Щоб уникнути їх в подальшому, директор РСЦ спільно з начальниками ТСЦ визначили чіткий алгоритм дій по усуненню виявлених недоліків в роботі.

Таким чином, робоча семінар-нарада сприяла обміну досвідом між співробітниками сервісних центрів та допомогла запрограмувати напрям подальшої роботи центрів для якісного та доступного надання послуг громадянам.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти