АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-05-10

Чи потрібно платити податок з продажу автомобіля?


Згідно положення Податкового кодексу України про оподаткування доходів громадян, доходи від продажу автомобілів, мотоциклів, мопедів звільняються від податку на доходи фізичних осіб.

Так, не обкладається податком дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об`єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, або мотоцикла чи мопеда.
Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох і більше об`єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою 5%.

Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об`єктів рухомого майна регламентовано ст.173 Податкового кодексу України.

Читайте також:

МВС України




Верховна Рада України




Президент України




Урядовий портал




Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2017. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти