АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-05-05

В Черкаському Територіальному сервісному центрі МВС 7141 виявили "Mitsubishi Outlander" з самовільно зміненими цифрами в номері кузова

Перевіряючи черговий автомобіль "Mitsubishi Outlander", який черкащанин придбав в місті Тернопіль, та звернувся до Територіального сервісного центру МВС 7141, що в місті Черкаси, для постановки його на облік, працівники ТСЦ, спільно з фахівцями Експертної служби МВС виявили, що чотири цифри в номері кузова даного автомобіля змінені.

Слідчо-оперативна група Черкаського відділу національної поліції, яка прибула за викликом, задокументувала даний факт. Автомобіль вилучено та доставлено на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Правоохоронці з’ясують, хто та за яких обставин причетний до «підробки», а фахівці Регіонального сервісного центру Черкащини в черговий раз звертаються до автовласників та закликають їх, бути пильними та обережними.
Обираючи автомобіль для покупки, не спокушайтеся на дешеву ціну, а перевірте його минуле в будь якому Територіальному сервісному центрі МВС!
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти