АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-04-29

В Корсунь-Шевченківському ТСЦ МВС 7144 відбувся особистий виїзний прийом громадян керівником РСЦ


Одним з найдієвіших інструментів по виявленню, вивченню та вирішенню проблемних питань пов`язаних з роботою Територіальних сервісних центрів МВС Черкащини, є проведення керівництвом РСЦ особистих виїзних прийомів громадян.

Метою їх проведення є вивчення громадської думки про роботу ТСЦ, вирішення нагальних питань та надання консультативної та практичної допомоги громадянам віддалених районів області.

Останній такий захід відбувся 28 квітня 2016 року в приміщенні Територіального сервісного центру МВС №7144 міста Корсунь-Шевченківський.
Протягом двох годин в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області Володимир Андрущенко відповідав на запитання жителів міста К-Шевченківський та прилеглих до нього районів.

Більшість запитань відвідувачів стосувалися роботи автошкіл Лисянського, Тальнівського, Городищенського та Корсунь-Шевченківського районів та подовження акредитації цих навчальних закладів.
Піднімалися також питання щодо перереєстрації транспортного засобу, отримання посвідчення водія та відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу у зв’язку зі втратою. На всі запитання відвідувачі отримали вичерпні та ґрунтовні відповіді.

Загалом, цього дня на особистий прийом до керівника Черкаського Регіонального сервісного центру звернулося сім осіб.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти