АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-04-27

В Уманському ТСЦ МВС 7142 приймали іспити на отримання абітурієнтами посвідчень водія під наглядом громадськості

З кожним роком на Черкащині, як і по всій Україні, зростає кількість транспортних засобів, які реєструються в обласних Територіальних сервісних центрах МВС та збільшується кількість людей, що бажають ними керувати – тобто водіїв.
І від того, наскільки ці «новоспечені» водії будуть навченими та володітимуть міцними, грунтовними знаннями з правил руху, дотримуватимуться вимог ПДР, дбатимуть про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху залежить від підготовки їх в автошколах та від результатів здачі ними теоретичних і практичних іспитів в сервісних центрах МВС.

Головними принципами організації роботи Територіальних сервісних центрів МВС є боротьба з корупцією, відкритість, клієнтоорієнтованість, а також професійні знання працівників та відповідність їх основним принципам роботи відомства.
Щоб уникнути корупції та зловживань, в ТСЦ створені спеціальні комісії по прийому іспитів в слухачів автошкіл, до складу яких окрім працівників територіальних сервісних центрів входять також представники громадськості та громадські діячі, які допомагають та здійснюють нагляд за роботою комісій під час складання іспитів майбутніми водіями.

Так, нещодавно в Територіальному сервісному центрі МВС №7142 (місто Умань), було залучено громадський актив при складанні іспитів курсантами Уманської автомобільної школи Товариства сприяння обороні України ТСОУ (директор Шершун В.І.).
До комісії увійшли депутат міської Ради від ВО «Свобода», заступник голови ГО «Координаційний центр захисників Уманщини», голова Уманського міського ГО «Майдан» Сергій Яремчук, член Громадської Ради при Уманській міській Раді, голова комісії по молодіжній програмі Олександр Забажчук, голова ГО «Спілка автовласників Уманського регіону» Віктор Дунаєв та в.о. начальника Уманського ТСЦ №7142 Володимир Дорошенко.

Результатами перевірки всі присутні залишилися задоволені. За словами Олександра Забажчука, до нього часто звертаються мешканці міста та району з різними проблемами, в тому числі й корупційними проявами на які представники громадських організацій реагують миттєво, однак скарг на роботу Територіального сервісного центру №7142 та навчальні заклади ТСО України за останні роки не надходило.
Депутат міської Ради Сергій Яремчук та голова ГО «Спілка автовласників Уманського регіону» Віктор Дунаєв також позитивно оцінили роботу сервісного центру, та зауважили, що вартість надання послуг в ньому є порівняно невеликою та найнижчою за останні роки, а саме головне – доступною абсолютно всім громадянам.
Відмітили присутні і якість підготовки курсантів в уманській автомобільній школі Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Навчальний заклад є лідером в місті та регіоні за кількістю та якістю підготовлених водіїв. Матеріальна та технічна база серед подібних навчальних закладів є найкращою та своєчасно оновлюється. В автопарку школи в наявності більше 10 одиниць автомобільної техніки та всі необхідні класи для навчання курсантів всіх категорій. Тільки за минулий рік автомобільною школою було підготовленно більше 500 водіїв.

Особливу увагу слід звернути на відновлення співпраці автошколи з Міністерством оборони України. Так, за минулий рік, уманською автомобільною школою було підготовлено 17 водіїв для участі в зоні проведення антитерористичної операції, а саме: 13 осіб категорії «СЕ», 3 особи – «D1/D» та одна особа – категорії «С». Окрім того, школа передала в зону проведення АТО 5 вантажівок УРАЛ-4320 та ЗИЛ-131, які, слід зауважити, після багаторічного простою, завелися з «півоберта» та поїхали своїм ходом. Найближчим часом заплановано повне відновлення навчання для потреб Збройних сил України.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти