АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-04-19

В сервісних центрах МВС створюють сприятливі умови для надання адмінпослуг населенню

Керівництво Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області в своїй роботі намагається постійно створювати більш зручні та якісні умови для громадян, які звертаються за послугами до Територіальних сервісних центрів.
Для цього з працівниками центрів проводяться систематичні заняття з метою підвищення їх кваліфікації та створення умов для покращення процесу надання адмінпослуг населенню.

Так, протягом квітня на базі Черкаської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» проводяться навчання із фахівцями ТСЦ для отримання ними доступу до реєстру обтяжень рухомого майна.

Це дасть можливість автовласникам, у користуванні яких є автотранспорт взятий в кредит, при його перереєстрації не отримувати платний паперовий витяг з бази Міністерства юстиції про відсутність обмежень на транспортний засіб. Відтепер цей документ буде не потрібний, оскільки працівники ТСЦ оперативно перевірять автомобіль та відразу отримають відповідь про наявність або відсутність таких обмежень від працівників ДП «НАІС».

Регіональний сервісний центр МВС в Черкаській області й надалі планує систематично підвищувати рівень кваліфікації своїх працівників на різних організаційних щаблях.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти