АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-04-13

В сервісному центрі Черкас виявили черговий випадок шахрайства з автомобілем


Працівниками Регіонального сервісного центру МВС №7140, Черкаської області, виявлено факт перереєстрації автомобіля «TOYOTA LАND CRUISER PRADO» за фіктивними документами.

Під час планової контрольної перевірки документів, які стали підставою перереєстрації транспортного засобу, було встановлено, що в 2014 році під час реєстрації автомобіля «TOYOTA LАND CRUISER PRADO» в Черкаську торгівельну організацію звернувся житель Кіровоградської області для оформлення довідки – рахунку на підставі доручення виданого приватним нотаріусом міста Сімферополь. Перевіркою встановлено, що номерний бланк вказаного доручення офіційно видавався приватним нотаріусом міста Кіровоград, тож доручення яке було надано в торгівельну організацію для оформлення довідки рахунку, є фіктивним.
Всі матеріали по даному факту передані до відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Триває перевірка.

В Регіональному сервісному центрі МВС в Черкаській області вкотре радять громадянам, які мають бажання придбати автомобіль по дорученню, не ризикувати, щоб не бути ошуканими. Особливу увагу до перевірки документів, необхідно звернути для автомобілів які були зареєстровані в АР Крим та в тимчасово окупованих областях Донбасу.

Зверніться в будь-який Територіальний сервісний центр області і в присутності адміністратора сервісного центру заключіть угоду договору купівлі-продажу автомобіля, яка є безкоштовною та ретельно перевірте усі документи та технічний стан обраної Вами автівки.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти