АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-04-12

Черкаський «Volkswagen Passat» виявився зовсім не Черкаським

8 квітня до Територіального сервісного центру МВС 7141, що в місті Черкаси, звернулися двоє жителів Дніпродзержинська, які кілька років тому по оголошенню купили за дорученням автомобіль «Volkswagen Passat В-3», черкаської реєстрації.

Після закінчення терміну доручення, чоловіки мали намір продовжити його та звернулися для цього до законної власниці автівки, яка проживає в Черкасах, однак та відмовила їм, та порекомендувала переоформити транспортний засіб на себе в Територіальному сервісному центрі.

Під час проведених експертних досліджень, фахівці ТСЦ 7141 встановили, що свідоцтво про реєстрацію автомобіля «Volkswagen Passat» – підроблене, а подальша перевірка транспортного засобу експертами Черкаського НДЕКЦ МВС України виявила, що і номер кузова даного транспортного засобу не відповідає записам в реєстраційних документах, тож даний автомобіль є «двійником» офіційно зареєстрованого в Черкасах автомобіля.
Автомобіль затримано та доставлено на майданчик тимчасового утримання. Дані про подію внесено до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області вкотре радять автолюбителям перед купівлею ТЗ звертатися до фахівців центрів для проведення дослідження як самої автівки, так і документів, що її супроводжують. Адже, як свідчить наведений вище приклад, одного дня можна втратити і автівку, і сплачені за неї кошти.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти