АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-04-11

В Регіональному сервісному центрі МВС Черкаської області проведено теоретичні і практичні заняття з питань перевезення небезпечних вантажів

8 квітня 2016 року фахівцями відділу організації реєстраційно-екзаменаційної діяльності та взаємодії із суб’єктами господарювання Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області проведено теоретичні і практичні заняття з питань перевезень визначених небезпечних вантажів автомобільним транспортом. На заняття були запрошені працівники Територіальних сервісних центрів МВС в Черкаській області, на яких покладено обов’язки огляду транспортних засобів та видачі свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Основні теми, які обговорювалися на заняттях – це загальні вимоги до транспорту та їх обладнання, підстави для видачі/продовження свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів, відповідно до наказу МВС України від 26.07.2004 № 822 «Про затвердження Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів». Також доведено вимоги наказу МВС України від 21.03.2008 №130 «Про убезпечення перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом».

Метою проведення занять було підвищення кваліфікації працівників Територіальних сервісних центрів МВС Черкаської області, набуття ними необхідних вмінь та навичок огляду транспортних засобів, що перевозять визначені небезпечні вантажі, отримання додаткових теоретичних знань відповідно до Європейської Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ).

Для надання розгорнутих і якісних знань високого рівня, теоретичні та практичні заняття проводив досвідчений фахівець в галузі перевезень небезпечних вантажів, викладач автошколи «Автотехніка», що пройшов спеціальне навчання в базовому навчально-методичному центрі, Філіпов Сергій Олександрович.

Враховуючи великий об’єм законодавчої бази, працівниками Черкаського Регіонального сервісного центру заступником начальника ВОРЕР та ВСГ Сергієм Голубом та провідним спеціалістом ВОРЕР та ВСГ Русланом Деньгою матеріал було оптимізовано таким чином, щоб працівники ТСЦ мали змогу надавати швидко та якісно адміністративні послуги.

Регіональний сервісний центр МВС в Черкаській області й надалі планує систематично підвищувати рівень кваліфікації своїх працівників на різних організаційних щаблях, проходження якого дасть можливість покращити процес надання адміністративних послуг населенню.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти