АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-04-07

В Україні відкрито доступ до реєстру транспортних засобів

Відтепер громадяни України зможуть отримати повну інформацію про будь-який автомобіль, зареєстрований з 2012 року.
Постановою Кабінету міністрів України №260 від 25 березня 2016 року «Про деякі питання надання інформації стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників», затверджено порядок надання такої інформації фізичним та юридичним особам.

Відтепер всі бажаючі мають змогу отримати інформацію з Реєстру МВС не лише стосовно зареєстрованих транспортних засобів, а й про їх власників.
Надання інформації з реєстру про марку, модель ТЗ, рік випуску, об`єм двигуна та дату державної реєстрації – безкоштовне.
Однак, за надання повної інформації про марку, модель, рік випуску, об`єм двигуна, дату державної реєстрації, колір, тип пального, кількість власників, кількість сидячих місць з місцем водія, проходження обов’язкового технічного контролю, наявність інформації про страхування, участь у ДТП та їх кількість справляється плата в наступному розмірі:
60,9 грн. – за відомості в паперовій формі;
45,68 грн. – за відомості в електронній формі.

У разі подання особою запиту про надання витягу з реєстру, власнику чи іншому правоволодільцю ТЗ також надається інформація про прізвище, ім’я, по батькові особи, яка звернулася до реєстру та зміст її запиту.
Крім того, електронний витяг з Реєстру надається через офіційний веб-сайт МВС за умови ідентифікації особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного способу ідентифікації особи (використання електронної системи ідентифікації «Bank ID»).
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти