АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-04-06

Працівники ТСЦ вкотре радять: купуючи автомобіль - перевірте його історію і законність


Останнім часом на продажі автомобілів шахраї збудували багато незаконних схем, за допомогою яких, вони ошукують довірливих покупців, позбавляючи останніх не лише можливості законного користування придбаним автомобілем, але і значних заощаджень.

Особливо потрібно бути уважними купуючи транспортний засіб з зони проведення антитерористичної операції. В цьому переконалися і жителі села Терешки Шполянського району, які 5 квітня звернулися до Територіального сервісного центру МВС № 7143, міста Звенигородка, з метою оформлення угоди купівлі продажу та перереєстрації купленого ними автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT».

Під час підготовки документів та перевірки його за інформаційними базами даних МВС, співробітниками сервісного центру було встановлено, що вказаний автомобіль з ініціативи Костянтинівського МВ ГУМВС в Донецькій області перебуває у розшуку.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, яка задокументувала даний факт.
Автомобіль затримано та доставлено на майданчик тимчасового утримання. Дану подію внесено до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти