АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-03-29

До уваги жителів Черкащини! Договори купівлі-продажу в Територіальних сервісних центрах МВС, укладаються безкоштовно!


Шановні громадяни, нагадуємо Вам, що в кожному Територіальному сервісному центрі МВС є можливість безкоштовно укласти договір куплі-продажу, або договір дарування транспортного засобу.
Фахівці РСЦ МВС в Черкаській області, також нагадують, що договори заповнюються власноручно (три бланки одного виду договору).
У разі необхідності працівник центру надає лише консультативну допомогу щодо його заповнення, а також попереджає сторони, що згідно чинного законодавства відповідальність за зміст договору та його виконання покладається на них. Безпосереднє укладання договору є власним волевиявленням та жодної відповідальності, в разі виникнення конфлікту, працівник сервісного центру МВС, в присутності якого було укладено договір, не несе.
Співробітник сервісного центру перевіряє документи, що посвідчують особи сторін та повноваження на його укладення, робить з них ксерокопії, що долучаються до відповідної справи. Ксерокопії цих документів засвідчуються особистими підписами їх власників та написом «Згідно з оригіналом».

Укладення договору, здійснюється сторонами виключно в приміщенні сервісного центру та в присутності працівника сервісного центру (адміністратор). Два примірника договору надається сторонам, третій, разом з копіями документів, з яких встановлено особи та повноваження сторін – підшивається до матеріалів справи центру.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти