АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-03-28

В.о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області Володимир Андрущенко провів особистий прийом громадян в ТСЦ 7143 міста Звенигородки

На прийом до керівника РСЦ, не зважаючи на складні погодні умови (дощ та мокрий сніг) завітало дев`ять осіб. Переважно це були керівники місцевих автопідприємств, автошкіл, які працюють в Звенигородському, Лисянському та Тальнівському районах, представники громадських організацій та керівники правоохоронних органів Звенигородського району.

Всі присутні піднімали різні питання пов’язані з роботою Територіального сервісного центру 7143 та спільно з керівництвом РСЦ та ТСЦ отримували на них вичерпні відповіді.

Так, представників автопідприємств здебільшого цікавили питання реєстрації та переобладнання їх транспорту, та зняття з обліку списаних ТЗ, а от представники автошкіл вже вкотре піднімали питання подовження акредитацій їх навчальних закладів та атестації спеціалістів автошкіл, на що Володимир Михайлович повідомив що вже в найближчі дні Кабінет міністрів разом з міністерством МВС мають прийняти необхідні законодавчі документи, які вирішать цю проблему та будуть негайно реалізовані на місцях.
Представник районного військового комісаріату поставив питання щодо реєстрації та отримання спеціальних номерних знаків транспортними засобами що використовуються в зоні проведення антитерористичної операції на сході нашої країни та разом з начальникои ТСЦ 7143 розробили алгоритм дій такої постановки на облік вказаних ТЗ.

Представники громадської організації «Автомайдан» цікавилися постановкою на облік мототранспорту, який використовують в своїй діяльності та висловили подяку керівництву сервісного центру за покращення умов обслуговування населення в ТСЦ 7143.

Загалом, кожний з відвідувачів відмітив, що останнім часом в Територіальному сервісному центрі значно спростилися процеси оформлення ТЗ та отримання дозвільних документів, і як результат, це досить суттєво економить час відвідувачів.

Підсумовуючи двохгодинне спілкування з жителями Звенигородського, Лисянського, Тальнівського та Катеринопільського районів, в. о. директора РСЦ в Черкаській області Володимир Андрущенко зауважив: «Такі виїздні особисті прийоми громадян в Територіальних сервісних центрах нашої області стали невід`ємною складовою сервісу для громадян, які проживають у віддалених районах області та не мають змоги приїхати на особистий прийом до обласного центру. Вони дають змогу не лише надати консультацію чи вирішити хвилюючі питання людей, а й з перших вуст отримати оцінку роботи Територіальних сервісних центрів області, зробити висновки та внести корективи, якщо є прорахунки в організації робочого процесу».

Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти