АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-03-25

Увага! Фіктивні нотаріальні доручення


Останнім часом почастішали випадки виявлення органами охорони Державного кордону, на контрольних пунктах з тимчасово окупованою територією Криму, фактів в`їзду на материкову частину України транспортних засобів з фіктивними або оформленими з порушеннями (без присутності власника) нотаріально завірених доручень на право керування транспортом. Також виявляються незаповнені нотаріальні бланки з відтисками печаток українських нотаріусів.

Як правило, правопорушниками є громадяни України, які у зв`язку з прийняттям урядом РФ постанови від 31.10.2015 №1171 щодо встановлення терміну перереєстрації усіх транспортних засобів до 01.04.2016, вишукують різні способи для переміщення автомобілів з АР Крим на материкову частину України для подальшого їх продажу, дарування тощо.

Працівники Територіальних сервісних центрів МВС застерігають громадян, які мають бажання придбати у власність автомобіль по дорученню, не ризикувати, щоб не бути ошуканими. Краще зверніться в будь-який Територіальний сервісний центр МВС і в присутності адміністратора сервісного центру заключіть угоду договору купівлі-продажу автомобіля, яка є безкоштовною.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти