АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-03-22

Що робити якщо посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію автомобіля втрачені?

Останнім часом, значно почастішали випадки викрадень особистих речей з салону автомобілів. Злодюжки різних мастей не гребують речами, які неуважні автовласники залишають на видному місті в салонах своїх автівок, при цьому ризикуючи не лише втратити свої речі, але і зазнати великих втрат від пошкодження самої автівки.

Однак, сьогодні ми поговоримо не про відновлення розбитих стекол та зламаних замків при проникненні до салону автомобіля, а про втрачені при цьому документи, які нерідко кожен автовласник тримає в салоні свого автомобіля, надіючись на славне - «авось пронесе».
Що ж робити в ситуації, коли посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію
автомобіля втрачені?

В першу чергу, не слід панікувати. Пам`ятайте, що любі документи завжди можна відновити, а тому з цього приводу не слід робити трагедію.
Для відновлення свідоцтва про реєстрацію свого транспортного засобу необхідно звернутися в будь-який Територіальний сервісний центр МВС в Черкаській області, незалежно від місця своєї реєстрації чи проживання та надати співробітникам центру наступні документи:

- паспорт громадянина України або документ, що засвідчує особу і підтверджує його громадянство або спеціальний статус. При наявності паспорт для виїзду за кордон;
- надати свій транспортний засіб для огляду працівниками експертної служби та Територіального сервісного центру;
- копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).
Працівники сервісного центру перевірять Ваш транспортний засіб за наявними інформаційними системами МВС і якщо не виникне ніяких непорозумінь (заборон), то Ви, в той же день отримаєте дублікат свідоцтво про реєстрацію свого транспортного засобу.

Посвідчення водія, також відновлюється в Територіальному сервісному центр МВС Черкаської області, і це можна робити паралельно з процедурою відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.
Для відновлення посвідчення водія необхідно подати такі документи:
- паспорт громадянина України або документ, що засвідчує особу і підтверджує його громадянство. При наявності паспорт для виїзду за кордон;
- документ, що підтверджує видачу втраченого або викраденого посвідчення водія (картка водія або свідоцтво про закінчення навчального закладу (автошколи);
- копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).
- медичну довідку встановленого зразка.
При цьому, іспити зі знань Правил дорожнього руху та навичок керування транспортним засобом не здаються. Також слід зазначити, що працівники Територіального сервісного центру на місці зроблять необхідні фото для посвідчення водія.

Адреси Територіальних сервісних центрів МВС в Черкаській області:
- Територіальний сервісний центр 7141, місто Черкаси, вул. Лесі Українки, 21, тел.: (0472) 65-16-26, 32-23-39.
- Територіальний сервісний центр 7142, місто Умань, Ленінградське шосе, 12, тел..: (04744) 3-92-34, факс 3-91-73, 3-96-11.
- Територіальний сервісний центр 7143 місто Звенигородка, вул. Хмельницького, 15/1,
Тел..: (04740) 2-24-22, факс 2-27-19.
- Територіальний сервісний центр 7144, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Енгельса, 4а, тел.: (04735) 2-05-88, факс 2-42-02.
- Територіальний сервісний центр 7145, м. Золотоноша, вул. Відродження, 16, тел..: (04737) 5-20-60, факс 2-20-51.

Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти