АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-03-16

При перереєстрації авто на чоловіка чекав неприємний сюрприз

Рішення про купівлю авто визрівають поступово, виважено, адже дуже хочеться, щоб покупка була вигідною та якісною. Однак, на жаль, не всі покупці відносяться до неї відповідально. Часто бажання сісти за кермо одразу після підписання генеральної довіреності призводить до розчарування і спустошення гаманця нового власника.

Так, днями до Територіального сервісного центру 7144 міста Корсунь-Шевченківський, для перереєстрації автомобіля «ВАЗ-2108» за дорученням звернувся житель одного із сіл Городищенського району. Під час перевірки транспортного засобу за електронними базами даних МВС, співробітниками сервісного центру було встановлено, що вказаний автомобіль перебуває у розшуку з ініціативи Придніпровського РВ УМВС в Черкаській області з 2011 року.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Корсунь-Шевченківського відділу поліції, яка задокументувала цей факт та вилучила автомобіль на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів.
За даним фактом проводиться перевірка.

Регіональний сервісний центр МВС в Черкаській області радить: обираючи для купівлі транспортний засіб, не зайвим буде звернутися до фахівців для проведення експертного дослідження як самої автівки, так і документів, що її супроводжують. Тож, купуючи авто, аби не стати жертвою шахраїв, довіряйте, але перевіряйте.

Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти