АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-03-15

Під час реєстрації «SMARTа» працівники Уманського ТСЦ виявили що він знаходиться у розшуку

На жаль, не всі українці можуть дозволити собі купити новий автомобіль. Більшість наших земляків віддає перевагу купівлі автівок які уже були у вжитку. І тут на них можуть чекати неприємні сюрпризи у вигляді автошахраїв, які обманним шляхом продадуть проблемну автівку, що знаходиться у розшуку чи має інше кримінальне минуле. І як доводить практика, повернути назад гроші, за придбаний автомобіль, чи розшукати самих шахраїв іноді буває майже не реально.

Так, днями, в Територіальний сервісний центр МВС №7142, міста Умань, для первинної реєстрації автомобіля «SMART MC01», звернувся житель міста Умань Сергій Ч. Під час перевірки транспортного засобу за електронними базами даних МВС, співробітниками сервісного центру було встановлено, що вказаний автомобіль перебуває у розшуку з ініціативи Залізничного РВ Львівського МУ ГУМВС у Львівській області, як викрадений у липні 2015 року.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Уманського відділу поліції, яка задокументувала цей факт та вилучила автомобіль на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів.
За даними фактами проводиться перевірка.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти