АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-03-14

Працівники Звенигородського Територіального сервісного центру виявили автівку з викраденим двигуном

11 березня до Територіального сервісного центру МВС №7143, що в місті Звенигородка, звернулися жителі смт Єрки Тетяна К. та Максим К. з приводу оформлення угоди купівлі-продажу та перереєстрації придбаного ними автомобіля SUZUKI GRAND VITARA 2008 року випуску.

Оглядаючи транспортний засіб та перевіряючи його за електронними базами даних МВС, співробітники сервісного центру спільно з фахівцями експертної служби НДЕКЦ виявили, що згідно автоматизованої інформаційної системи (НАІС) на даному транспортному засобі встановлено двигун, який перебуває у розшуку та був раніше встановлений на викраденому 8 лютого 2015 року автомобілі SUZUKI GRAND VITARA, 2007 року випуску, в Київській області.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Звенигородського відділу поліції, яка задокументувала цей факт та вилучила автомобіль на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів.

Працівники Регіонального сервісного центру в черговий раз застерігають автовласників Черкащини – при купівлі ТЗ відповідально підходити до укладання договорів купівлі-продажу, проводити належну перевірку транспортного засобу у фахівців Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в Черкаській області. Лише вони перевірять ваш автомобіль на предмет відсутності ознак, що тягнуть за собою кримінальну відповідальність та зможуть убезпечити Вас від незаконних афер.

Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти