АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-03-09

Якщо номерні знаки на ТЗ викрадені або втрачені


Кожен офіційно зареєстрований в нашій державі транспортний засіб, має номерні знаки, що відповідають державному стандарту України:
два номерні знаки - на автотранспорт,
один - на мототранспорт, мопед, причіп та напівпричіп.

У разі заміни в Територіальних сервісних центрах номерних знаків (крім випадків їх втрати або викрадення) проводиться перереєстрація ТЗ із зміною свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорта). При цьому попередньо видані номерні знаки вилучаються. На заяві обов`язково ставиться відмітка про їх вилучення із зазначенням дати вилучення та підпису уповноваженої посадової особи. Вилучені номерні знаки оприбутковуються як такі, що вже були у користуванні і при їх відповідності встановленим вимогам можуть видаватися для повторного використання або знищуватись.

Якщо номерні знаки, свідоцтво про реєстрацію ТЗ (технічний паспорт) викрадені або власником втрачені, зняття з обліку ТЗ у зв`язку з його вибракуванням працівниками Територіальних сервісних центрів МВС проводиться після внесення відповідної інформації до бази даних АІС «Номерний знак» та АІС «Документ».
До матеріалів справи долучаються також пояснення власника ТЗ щодо їх втрати, або постанова органу внутрішніх справ про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом викрадення номерних знаків, свідоцтва про реєстрацію ТЗ, або довідка про порушення кримінальної справи.

Знайдені номерні знаки після видачі нових вважаються недійсними і здаються до сервісних центрів МВС.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти