АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-02-26

Керівник Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області провів особистий прийом громадян для жителів Золотоніського, Чорнобаївського, Драбівського та Канівського районів

25 лютого в приміщенні Територіального сервісного центру МВС 7145, що в місті Золотоноша, в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області Володимир Андрущенко, провів особистий виїзний прийом громадян.

Такий захід відбувається вже вдруге: місяць тому керівник Регіонального сервісного центру проводив прийом громадян для жителів обласного центру.
Починаючи з 10-ї ранку, протягом двох годин, Володимир Михайлович відповідав на запитання мешканців Золотоніського, Чорнобаївського, Драбівського та Канівського районів, які прийшли на прийом.

Першим до керівника Черкаського РСЦ МВС звернувся директор МР СТК (автошкола) міста Золотоноша Сергій Миколайович Новіков, якого турбувало питання отримання акредитації для його навчального закладу. Наступним на прийом до директора РСЦ завітав Говорка Віктор Олександрович, який цікавився відновленням документів на свій ТЗ та посвідчення водія, що були втрачені при переїзді з окупованого Луганська на Черкащину.
Приватний підприємець з Канівського району Володимир Кірсанов поцікавився, чи можливо отримати дублікат свідоцтва про реєстрацію ТЗ без огляду транспортного засобу. На всі свої запитання відвідувачі отримали від керівника РСЦ МВС Черкаської області вичерпні та ґрунтовні відповіді. Загалом цього дня на особистий прийом до керівника РСЦ звернулося шість осіб.

«Такі зустрічі з населенням за місцем проживання вже стали невід'ємною частиною нашої роботи. Виїзні прийоми громадян дають змогу з перших вуст (відвідувачів) отримати оцінку роботи Територіальних сервісних центрів, зробити висновки та внести корективи, якщо є прорахунки в організації робочого процесу, - зазначив керівник Регіонального сервісного центру МВС України в Черкаській області Володимир Андрущенко. На усіх зустрічах із людьми я намагаюсь вникнути у кожне питання та допомагти у його вирішенні».
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти