АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-02-24

До уваги керівників автотранспортних підприємств та всіх зацікавлених осіб! Працівники Уманського ТСЦ 7142 РСЦ МВС в Черкаській області проводять видачу свідоцтв на перевезення небезпечних вантажів

До відома керівників автотранспортних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які займаються перевезенням вантажів, що відносяться до категорії небезпечних!
Для отримання свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, до сервісних центрів МВС подаються такі документи:

а) заява перевізника довільної форми з зазначенням переліку транспортних засобів (марка, номерний знак транспортного засобу, № ООН, клас(и) або найменування групи вантажів, для перевезення яких буде використано транспортний засіб);
б) копію ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
в) копію свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів;
г) на кожний транспортний засіб додатково:
- копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
- копію протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, виданого суб`єктом проведення обов`язкового технічного контролю транспортних засобів;
- копію поліса обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
- квитанцію про сплату за бланк свідоцтва (в разі оформлення нового свідоцтва) та послугу з оформлення свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.

Після подання вхідного пакету документів працівник ТСЦ проводить перевірку кожної одиниці транспортних засобів згідно заяви, за результатами якого складається акт, який приєднується до відповідних матеріалів.

Так 18. 02. 2016 року працівниками сервісного центру 7142 РСЦ МВС в Черкаській області був проведений огляд транспортних засобів перевізників ФОП Коваленко В.Г. та ФОП Горщинська С.П., які займаються транспортуванням небезпечних вантажів, на відповідність комплектності транспорту вимогам розділу 5 наказу МВС України № 822 від 26.07.2004 року. На кожну транспортну одиницю складений акт про перевірку відповідності конструкції спеціалізованого транспортного засобу та його спеціального обладнання.

По результатам огляду та поданому повному пакету документів, на транспортні одиниці перевізників були видані свідоцтва про допущення їх до перевезення небезпечних вантажів класу 2, ООН 1005 (рідкий аміак).

Також зазначимо, що дане свідоцтво видається на термін, що не перевищує терміну чергового проходження транспортними засобами обов`язкового технічного контролю та може бути продовжений після подачі відповідної заяви та необхідних документів.

Адреса Територіального сервісного центру № 7142 РСЦ МВС в Черкаській області: вул. Ленінградське шосе,12, м. Умань, Черкаська область, 20300, тел.: (04744) 3-91-73.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти