АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-02-22

Працівники Уманського територіального сервісного центру 7142 виявили підроблену постанову ДВС про зняття арешту та розшуку автомобілів

Днями на адресу Уманського ТСЦ 7142 у місті Умані, надійшла постанова про зняття арешту та розшуку автомобілів DAEWOO LANOS та JAGUAR X-TYPE, які належать місцевому жителю, громадянину Максиму М.
Під час опрацювання постанови працівниками сервісного центру виявлено невідповідність в печатках, якими було завірено вищевказану постанову та інших постанов, направлених цим же органом ДВС.

При подальшій більш ретельній перевірці отриманої постанови про скасування обмежень, встановлено, що вищезазначений документ державним виконавцем не виносився, чинність арешту та розшуку автомобілів DAEWOO LANOS та JAGUAR X-TYPE, що належать громадянину М., залишаються чинними.

По факту виявлення фіктивних документів працівниками Уманського відділу поліції було складено відповідні адміністративні матеріали.

Інформацію про дану подію внесено до ЄО Уманського ВП ГУНП. Наразі правоохоронцями встановлюються обставини та причетність вказаного громадянина до скоєного правопорушення.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти