АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-02-10

Для зручності відвідувачів в операційних залах Територіальних сервісних центрів Черкащини працюють адміністратори

У кожного автовласника з часом виникає бажання змінити свій автомобіль. Причин для цього може бути багато, однак найпоширеніша з них - це зміна автомобіля на більш нову і сучасну модель. При купівлі автівки в автосалоні особливих проблем при реєстрації у власника не виникає, адже більшість торгових організацій самостійно займаються оформленням всіх документів. Однак, якщо авто купується не новим, «з рук», тоді новому власнику доведеться зайнятися процедурою реєстрації власноруч. Для тих, хто робить це вперше, даний процес виглядає досить заплутаним і складним. Тож, деякі автомобілісти звертаються до посередників (так званих «рішал») між Територіальними сервісними центрами та автовласником, які за певну суму обіцяють допомогу у процесі переоформлення.

З метою налагодження партнерських відносин між відвідувачами та працівниками сервісних центрів МВС в Черкаській області, поліпшення процедури реєстрації транспортних засобів, в операційних залах ТСЦ працюють адміністратори, які нададуть Вам кваліфіковану консультацію у вирішенні будь-яких питань, що стосуються державної реєстрації, перереєстрації, оформлення безкоштовних договорів купівлі-продажу, зняття з обліку транспортних засобів усіх типів, видачі та обміну посвідчень водія.

Керівництво Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області і надалі продовжуватиме вдосконалення діяльності своїх підрозділів, для створення простих і комфортних умов для відвідувачів.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти