АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2016-01-18

Сьогодні, в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області провів особистий прийом громадян

18 січня, з 10-ї по 12-ту години, в приміщенні Черкаського Регіонального сервісного центру МВС, в. о. директора центру Володимир Андрущенко провів особистий прийом громадян. Не зважаючи на складні погодні умови, хурделицю та заметілі, які сьогодні господарюють на Черкащині, на зустріч з керівником РСЦ завітало вісім осіб.
Так, Ольга К., з села Геронимівки, Черкаського району, звернулася до керівника РСЦ з питання повернення їй посвідчення водія, яке рішенням суду було вилучено в неї по причині ДТП.
Володимир С., який працює на одному з автопідприємств області звернувся до Володимира Михайловича з приводу надання дозволу його водіям на перевезення небезпечних вантажів.
Кількох відвідувачів, які прийшли на прийом, турбувало питання відсутності в Територіальних сервісних центрах «спеціальної продукції» (номерних знаків та бланків свідоцтв реєстрації), на що Володимир Андрущенко повідомив, що така проблема дійсно мала місце перед Новим роком, однак в даний час всі Територіальні сервісні центри Черкащини в повному обсязі забезпечені спецпродукцією і в майбутньому такого дефіциту не повинно бути, адже відтепер Регіональні сервісні центри отримуватимуть її від Головного сервісного центру МВС України, а не з управління ресурсного забезпечення ДМЗ МВС, як це було раніше.
А от житель села Михайлівка, Кам`янського району, Олександр Д., запропонував відновити роботу Смілянського МРЕВ, яке було розформоване в ході реорганізації системи органів внутрішніх справ, адже жителям Кам`янського та Смілянського районів досить затратно і незручно здійснювати операції з транспортними засобами в обласному центрі.
Відповідаючи на поставлене запитання, Володимир Михайлович поділився своїм баченням цієї проблеми: «Дійсно в ході реорганізації системи органів внутрішніх справ, спрямованої на підвищення ефективної діяльності правоохоронних органів та оптимізацію структури МВС, кількість сервісних центрів МВС (колишніх МРЕВ) в Черкаській області скоротилася з восьми до п`яти, з урахуванням рівновіддаленості населених пунктів та навантаження центрів. Однак, новостворені структури надалі планується зробити не лише стаціонарними, але і мобільними – які самі будуть приїжджати до віддалених районів області. Устаткування мобільних центрів дозволить на місці здійснювати друк посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів. Тож, це питання буде додатково вивчене, і при необхідності наші працівники зможуть здійснювати такі виїздні операції».
Варто зазначити, що питання, з якими люди зверталися до керівника Регіонального сервісного центру Черкащини були самими різноманітними, і на всі їх Володимир Михайлович дав компетентні та практичні відповіді, поради та консультації.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти