АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2015-12-16

Працівники Черкаського територіального сервісного центру лише за два тижні виявили чотири автівки що незаконно експлуатувалися на дорогах країни та розшукувалися правоохоронцями

Останнім часом значно почастішали випадки шахрайств на вторинному ринку автомобілів, в результаті чого, потенційні автовласники нерідко залишаються і без грошей, і без омріяних ними транспортних засобів. Або ж, вже після скоєної оборудки, роблять малоприємне відкриття – автомобіль був викрадений, або має підроблені реєстраційні документи, чи номери агрегатів.

Прикладом цьому можуть бути виявлені співробітниками ТСЦ факти шахрайств, що мали місце в сервісному центрі 7141, що знаходиться в місті Черкаси, лише за останні два тижні.
Так, на початку грудня, з різницею в кілька днів, до працівників вказаного центру звернулися власники автомобілів Toyota Camry та Honda Civic з метою зняття з обліку та переоформлення своїх ТЗ. Під час перевірки наданих для цього документів, працівниками центру було встановлено що дані автомобілі перебувають в розшуку, як викрадені, заявлені Печерським РВ ГУМВС України в місті Києві та Голосієвським РВ ГУМВС столиці.
Подібна неприємність чекала і на новоспеченого власника «Део Ланоса», черкащанина Костянтина Ж., який 8 грудня звернувся до сервісного центру зареєструвати куплений ним на авторинку автомобіль. Однак, при спробі поставити свого «залізного коня» на облік вияснилося, що даний ТЗ згідно даних бази НАІС, в Києві з обліку не знімався, а облікова картка та відтиск печатки виявилися підробленими.

Не пощастило з покупкою автомобіля і Миколі Д., жителю села Сагунівка Черкаського району. При спробі, 9 грудня, поставити на облік нещодавно куплений ним Volkswagen Golf, працівниками сервісного центру було встановлено що даний транспортний засіб, згідно з даними Інтерполу, перебуває в міжнародному розшуку як викрадений на території Румунії.
Всі ці транспортні засоби та їх документи передано до Черкаського відділу поліції, для подальшої перевірки та встановлення всіх обставин порушень.

Шановні автовласники! Працівники Територіальних сервісних центрів МВС Черкащини, в черговий раз звертаються до всіх, хто вирішив здійснити таку недешеву покупку, як автомобіль – буту пильними і обачними!

Перед тим як віддати гроші продавцю звертайтеся до працівників сервісних центрів МВС, де вам нададуть кваліфіковану консультацію та практичну допомогу, а також до експертів черкаського НДКЦ МВС, які працюють при кожному територіальному Ценрі Черкащини.

Дійте за принципом «довіряй, але перевіряй». Дослідіть історію обраного вами автомобіля, не ведіться на занадто низькі ціни, і тоді обманути вас буде неможливо.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти