АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2015-12-09

Купуючи автомобіль не купіть собі проблеми!

В Черкаському регіональному сервісному центрі МВС автовласникам радять ретельно перевіряти ідентифікаційні номери транспортних засобів

За останні кілька років в Україні значно зросла кількість автомобілів які мають кримінальне минуле. Фахівці пов`язують це з тим, що порядок державної реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, що належать фізичним особам, значно спростився.

Перевірка достовірності номерів агрегатів при купівлі автомобіля, тепер не є обов’язковими, як це було раніше, тому покупці автотранспорту нині самі вирішують, потрібна їм повна експертиза ТЗ, чи ні. І саме від цього вибору багатьом новоспеченим автовласникам не вдається уникнути серйозних проблем.

Як доводить практика, багато автомобілів, які сьогодні їздять українськими дорогами, мають змінені ідентифікаційні номери, або підроблені документи. Виявити які, самостійно, неможливо.
Тож, працівники сервісних центрів МВС нашої області, радять всім покупцям автомобілів, перед тим як віддати продавцю гроші за автівку, звернутися за консультацією до експертів черкаського науково-дослідного криміналістичного центру МВС, які працюють при кожному територіальному Ценрі Черкащини, та які перевірять на достовірність ідентифікаційні номери вузлів, агрегатів та реєстраційних документів вашого майбутнього, омрієного транспортного засобу, а також перевірять, чи не розшукує ваш майбутній автомобіль його справжній власник.

Пам`ятайте, якщо підробка виявиться в момент переоформлення ТЗ, відповідати за це правопорушення буде не покупець, а продавець.
І відповідно, якщо правоохоронці виявлять, що номер кузова чи свідоцтво про реєстрацію вашого авто підроблені, автомобіль у Вас вилучать без будь-якої грошової компенсації.
Це стосується і бувших у використанні автомобілів, зареєстрованих на території України, які після відновлювальних робіт (в результаті ДТП) можуть мати зміни ідентифікаційних позначень номерних агрегатів.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти