АпаратНовиниІнфоцентрКонтактиАнтикорупція
Дата публікації новини: 2015-12-01

Довідка-рахунок при купівлі-продажу автомобіля тепер не потрібна

До уваги автовласників! 18 листопада 2015 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 941 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації транспортних засобів». Цей нормативно-правовий акт вніс зміни до постанов уряду від 07.09.1998 року № 1388 та від 11.11.2009 року № 1200, якими з документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, виключено довідку-рахунок установленої форми, видану відповідним суб’єктом господарювання, натомість введено нову категорію документів, які підтверджують правомірність придбання транспортного засобу – укладені та оформлені безпосередньо в територіальних сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів цих органів договори купівлі-продажу та дарування авто, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб.

Тому, тепер, при переоформленні автомобіля, продавцеві й покупцеві достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі МВС України, незалежно від місця реєстрації (проживання) фізичної особи чи місцезнаходження юридичної особи, в присутності адміністратора, який безкоштовно засвідчить особи учасників оборудки на підставі їхніх документів.

Також підставою для оформлення зміни власника можуть бути інші засвідчені та оформлені в установленому порядку документи, що підтверджують набуття, перехід та припинення права власності на транспортний засіб відповідно до закону.
Читайте також:

МВС України
Верховна Рада України
Президент України
Урядовий портал
Ми на facebook


Управління безпеки дорожнього руху

Про правила дорожнього руху

Камери сервісних центрів Черкаської області

Перевірка "Транспортні засоби у розшуку"
© 2009-2018. Створення та пiдтримка - Сергій Бондар
Регіональний Сервісний Центр МВС України в Черкаській областi
Яндекс.Метрика
Апарат Новини Інфоцентр Історія Контакти